O mnie

Witam serdecznie,

Postanowiłem przygotować galerię internetową zawierającą zdjęcia z wyjazdów, ponieważ jest to bardzo fajna pamiątka z podróży.

Mam również nadzieję, że jeżeli już jesteś na tej stronie to może odnajdziesz jakieś ciekawe miejsce dla siebie i postanowisz zobaczyć je osobiście.

Wszystkie wyjazdy organizuję samodzielnie i już samo przygotowywanie się do podróży jest bardzo interesujące. Najbardziej uwielbiam górskie krajobrazy. Niezależnie od pory roku, góry zawsze zadziwiały mnie swoim pięknem. Mimo, iż stoją niezmiennie od wieków, za każdym razem na nowo odkrywam ich uroki. Zdobywanie kolejnych szczytów, poznawanie nowych szlaków, podziwianie górskich widoków jest dla mnie bezcenne.

Ostatnio coraz częściej wybieram również miejsca, które wydają się interesujące ze względu na ciekawą przyrodę (np. Madera) lub różnice kulturowe (Azja południowo-wschodnia). Duże miasta odwiedzam jedynie „przy okazji” i są to zazwyczaj krótkie spotkania.

Rok 2017 był bardzo ciekawy pod kątem wyjazdów, jednak zabrakło w nim czasu na dłuższe wyprawy w góry (z powodu długiego urlopu w Azji południowo-wschodniej), dlatego w 2018r. planuję:

– wiosną Wysoki Atlas w Maroku,

– jesienią treking wokół Annapurny w Nepalu.

Serdecznie zapraszam do oglądania zdjęć. Strona jest cały czas uzupełniana i poprawiana.

Potrzebuję jeszcze trochę czasu na dodanie zaległych wyjazdów oraz poprawienie/przygotowanie opisów do zdjęć.

Za każdy mail z uwagami i komentarzami będę niezmiernie wdzięczny.

 

Wszystkie fotografie zamieszczone na stronie www.jbednarek.pl chronione są Prawem Autorskim.

Jakiekolwiek wykorzystanie tych materiałów wymaga bezwzględnie wcześniejszego kontaktu z właścicielem zdjęć.