O mnie

 

Witam na mojej stronie, na której będę prezentował  głównie zdjęcia z wyjazdów. Najbardziej uwielbiam górskie krajobrazy, dlatego będzie to temat przewodni większości zdjęć.

Mam również nadzieję, że jeżeli już jesteś na tej stronie to może odnajdziesz jakieś ciekawe miejsce dla siebie i postanowisz zobaczyć je osobiście.

Styczeń 2019r.

Poprzedni rok był bardzo udany, zrealizowałem swoje wszystkie plany wyjazdowe. Spędziłem bardzo dużo czasu w  górach.

W Wysokim Atlasie pogoda momentami była niesprzyjająca, natomiast w Himalajach tuż przed przełęczą musiałem zawrócić, ze względu na pierwsze objawy choroby wysokościowej. Mimo tych okoliczności oba wyjazdy uważam za bardzo udane, a wrażenia niezapomniane – zapraszam do obejrzenia zdjęć w galeriach.

 

Ten rok niespodziewanie rozpoczął się wyjazdem na Sycylię i wejściem na najwyższy wulkan Europy. Etna zimą wygląda magiczne, czułem się tam jak na innej planecie. Znowu mogłem poczuć w pełni czystą radość i wolność.

Na 2019r. wyjątkowo nie mam konkretnych planów wyjazdowych, zastanawiam się nad Teneryfą (Pico del Teide) oraz Gruzją (Kaukaz). Czas pokaże, a ja jestem przekonany, że będzie to kolejny bardzo dobry rok 🙂 I Wam wszystkim również tego życzę!

Styczeń 2018r

Wszystkie wyjazdy organizuję samodzielnie i już same przygotowania do podróży są dla mnie bardzo ciekawe. Niezależnie od pory roku, góry zawsze zadziwiały mnie swoim pięknem. Mimo, iż stoją niezmiennie od wieków, za każdym razem na nowo odkrywam ich uroki. Zdobywanie kolejnych szczytów, poznawanie nowych szlaków, podziwianie górskich widoków jest dla mnie bezcenne.

Rok 2017 był bardzo ciekawy pod kątem wyjazdów, jednak zabrakło w nim czasu na dłuższe wyprawy w góry (z powodu długiego urlopu w Azji Południowo-

Wschodniej), dlatego w 2018r. planuję:

– wiosną Wysoki Atlas w Maroku,

– jesienią treking wokół Annapurny w Nepalu.

 

Serdecznie zapraszam do oglądania zdjęć. Strona jest cały czas uzupełniana i poprawiana.www.jbednarek.pl

Potrzebuję jeszcze trochę czasu na dodanie wcześniejszych wyjazdów oraz poprawienie/przygotowanie opisów do zdjęć.

Za każdy mail z uwagami i komentarzami będę niezmiernie wdzięczny.

Wszystkie fotografie zamieszczone na stronie www.jbednarek.pl chronione są prawem autorskim.

Jakiekolwiek wykorzystanie tych materiałów wymaga bezwzględnie wcześniejszego kontaktu z autorem zdjęć.